Nem sikerült a bravúr Békéscsabán

Felnőtt együttesünk az NBIII. Dél-keleti csoport 19. fordulójának alkalmával a Békéscsaba 1912 Előre együttesével mérkőzött meg idegenben. A Kórház utcai Stadionban megrendezett mérkőzésen nem számíthatott könnyű mérkőzésre Halgas István csapata, ugyanis az éllovas otthonában kellett helytállni. A helytállás kifejezetten jól működött az mérkőzés első félidejében, ugyanis a 36. percben szerzett hazai találatra rövid időn belül sikerült válaszolni Juhász Zsombor jóvoltából, így a félidőben 1-1-es állással vonulhattak öltözőbe a csapatok. A második félidőre jobban sáfárkodott helyzeteivel a Békés vármegyei csapat és kihasználta hibáinkat. A mérkőzés során csereként pályára lépő Papp Györgyöt kiállította a játékvezető. A végeredmény: Békéscsaba 1912 Előre – Monor SE 5-1(1-1)

Együttesünk soron következő bajnoki mérkőzésére 03.17-én vasárnap kerül sor 14:00-kor. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia II. csapata látogat a Balassi Bálint utcai Stadionba. Hajrá Monor!

Fotó: Kiss Zoltán, Békéscsaba 1912 Előre