HÍREINK

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők! 2021-ben a Monori Sportegyesület Labdarúgó Szakosztálya napközis focitábort szervez fiatal labdarúgók számára A Monori SE Labdarúgó Szakosztálya 7-16 éves kor közötti fiúknak és lányoknak egyaránt lehetőséget kínál arra, hogy megtapasztalják a monori futballközösség élményeit, valamint egy

Hétfőn, március 15-én lesz 120 éve, hogy megalakult a Monori Sportegyesület és vele együtt Labdarúgó szakosztályunk is.  Játékosaink legkisebbektől a felnőttig mindent megtettek ezen a hétvégén, hogy méltón ünnepeljük ezt a szép évfordulót. A kisebbek tornákon szerepeltek remekül, kupákat és

Téli pihenő után győzelemmel kezdtük a szezont! A 2-0 félidőt követően a végeredmény 5-2 lett. Első tavaszi fordulóban Annus és Nicsenko is duplázott, a csapat 5. gólját pályára lépése után 1 perccel Maka Alex szerezte. Mérkőzés megtekinthető a lenti linken.