MONORLADARUGAS.HU - Minden jog fenntartva

TÁMOGATÓINK

2019/05/19

90+3': Vége a mérkőzésnek, győzelemmel zártuk az idényt. Végeredmény: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1.

90': 3 perc a ráadás.

90': Hunya Krisztián helyett Pintér Dominik érkezett.

89': Micsinai szabálytalankodott, villant a sárga.

87': Vaszicsku kapott sárgát.

82': Ihrig-Farkas reklamálásért kapott sárgát.

82': Hunya fejeséből előnyben csapatunk. BSS Monor-Budafoki MTE 2-1.

80': Barthel lépett pályára, Tóth F. helyett.

76': Filkor nem enged...

2019/05/05

90+5': Vége a mérkőzésnek. BSS Monor-Cegléd VSE 0-1.

90+4': Földi helyett Rétyi.

90': 4 perc a ráadás.

90': Oldal helyett Szilágyi.

86': Szerencsi helyett Szuhodovszki érkezett.

84': Fülöp kapott sárgát, mert hangosan kiabált mellette ellenfele, akitől elvette a labdát.

81': Bozsó kapott sárgát.

80': Hunya kapott sárgát, mert reklamált, miután Palincsárt felrúgták a tizenhatoson belül.

78': Wild helyett Csirmaz a hajrában.

72': Peszme...

2019/04/28

90+6': Feszült mérkőzésen született döntetlen. Végeredmény: BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 2-2.

90+5': Kozma kapott sárgát, a kitörő Karacsot rúgta meg. A sokadik olyan szabálytalanság, aminek egyértelműen a sérülésokozás volt a célja.

84': Karacs Dániel kapott sárgát szövegelésért.

79': Az utolsó csere a vendégeknél Kovács Ádám, Nagy Istvánt váltotta.

74': Nagy István kapott sárgát szövegelésért.

71': Kovács váltotta Asztalost...

2019/04/14

90+3': Vége a mérkőzésnek, az utolsó pillanatokban szereztünk pontot a Gyirmót ellen.  BSS Monor-Gyirmót FC Győr 3-3.

90+2': Farkas Norbert átfutott a gyirmóti védelmen, majd erősen a hosszúba lőtt. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 3-3.

90': Heffler helyett Villám az utolsó percekben.

83': Szuhodovszki helyett Haragos.

82': Bori kapott sárgát, túl hevesen reklamált egy tizenhatoson belüli kezezést.

80': Herjeczki helyett Kamarás foly...

2019/04/07

90+2': Vége a mérkőzésnek. BSS Monor-Soroksár SC 0-2.

90': Kettő perc a ráadás.

85': Korozmán Kevin váltotta Lőrinczy Attilát.

84': Hunya kapott sárgát, miután lerántotta ellenfelét.

83': Csernik gólpasszából az üresen álló Derekas lőtt kapunkba. BSS Monor-Soroksár SC 0-2.

80': Hunya lövését bravúrral fogta Kovács D.

76': Peszmeg helyett Hamar a harmadik cserénk.

75': Csere csapatunkban, Szerencsi helyett Hunya a hajrában.

74': Gyors...

2019/03/10

90+2': VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK, HÁROM PONT A ZSEBBEN! Hatalmas csatában, a kilencven perc legutolsó pillanataiban Hunya góljával megszereztük a három pontot. Igaz, kellett Bozsó földöntúli védése is percekkel korábban. Végeredmény: BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1.

90': GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Hunya pöckölt bele a védelem mögé behulló labdába, a kifutó kapus fölött a labda átszállt, egyenesen a kapuba. BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő...

2019/03/03

Mai mérkőzésünk eseményeit a Facebook oldalunkon tudják nyomon követni.

2019/02/24

Nyíregyháza Spartacus FC - BSS Monor

14:00

Játékvezetők: Böcskei (Horváth, Hofbauer)

BSS MONOR : Bozsó, Barthel, Lázár, Peszmeg, Pintér, Szuhodovszki, Bori, Asztalos, Fülöp, Hamar, Palincsár

Vezetőedző : Horváth Dávid

Nyíregyháza Spartacus FC : Jova, Polényi, Fodor, Kártik, Bakos, Rezes, Gulyás, Pejovic, Hornyák, Gyurján, Tóth

Vezetőedző : Spisljak Zoran

Előközvetítés:

2019/02/17

94': Végeredmény: BSS Monor-Békéscsaba 1912 Előre 2-2. Nyílt, támadójáték mindkét oldalon, igazságos eredmény született a helyzetek kiegyensúlyozottságát látva.

92': Palincsár kapott sárgát lökdösődésért.

88': A játékvezető hallott valamit Farkas irányából, ezért második sárgával leküldte.

86': Fél percnyi gólhelyzet Bori szögletét követően, de a kapufa és a védők blokkolták lövéseinket.

84': Vólent egyből gólhelyzetbe került, cen...

2019/02/03

90+3': Vége a mérkőzésnek, egy pontot szereztünk a tavaszi nyitányon. BSS Monor-AQVITAL FC Csákvár 2-2.

86': Tóth Barna helyett Hamar Ádám a hajrában.

84': A harmadik csere csákvári oldalon: Molnár le, Galambos fel.

71': Újabb csákvári csere, Skribek helyett Nándori érkezett.

63': Cserélnek a vendégek, Deutsch helyett Simon folytatja.

61': Csonka megkapta a régóta kijáró sárgáját.

59': GÓL! Bori Gábor szögleténé...