Döntetlen a Paksi FC II. csapata ellen

Felnőtt labdarúgó csapatunk az NBIII közép csoport 35. fordulójának alkalmával a Paksi FC II. csapatát fogadta vasárnap a Balassi Bálint utcai Stadionban. A tabellán egyetlen hellyel előttünk álló Tolna vármegyei együttes ellen ősszel két gólos győzelmet aratott csapatunk. Kurucsai Milán vezetőedzőnk nem számíthatott rutinos középpályásunkra, Farkas Ádámra, aki a Szolnoki MÁV FC elleni mérkőzés alkalmával ötödik sárga lapját gyűjtötte be. Csapatunk már a mérkőzés 10. percében megszerezte a vezetést, Szabó Bence szerzett gólt. Aktuális ellenfelünk az első félidő 35. percében esett szépítő találatára a félidőben nem volt válasz, így a félidőben 1-1-es részeredmény állt az eredményjelző táblán. A második félidőben több lehetősége volt együttesünknek a gólszerzésre, mint a vendégeknek. A 72. percben Hulicsár Máté találatával ismét vezetéshez jutott csapatunk, ezzel Máté már 16. gólját érte el a bajnokságban. Nem sokáig örülhettünk ennek, a mérkőzés 76. percében a vendégek rutinos játékosa Windecker József révén ismét döntetlen volt az állás. További találatok nem estek a mérkőzésen, így a végeredmény: Monor SE – Paksi FC II. 2-2(1-1)

Kurucsai Milán értékelése:

Együttesünk soron következő bajnoki mérkőzésére 05.07 vasárnap 11:00-kor kerül sor. Az MTK II. csapata látja vendégül Kurucsai Milán gárdáját a Lantos Mihály Sportközpontban. Hajrá Monor!