Kapus távozott, kapus érkezett

Felnőtt labdarúgó csapatunk átigazolásaival kapcsolatban folyamatosan értesítjük szurkolóinkat. Az átigazolási időszak végére még két változás történt együttesünk keretében.

Egyesületünk színeiben folytatja pályafutását Tóth Bertold. A mindössze 17 éves hálóőr a Budapest Honvéd akadémiáján szerepelt az elmúlt öt szezonban. A fiatal játékos számára nem ismeretlen a Monor mez, hiszen 2017-ben egyesületünktől igazolt a Honvédhoz. Sok sikert kívánunk Berti, üdv itthon!

Máshol folytatja pályafutását Gerencsér Máté, aki az elmúlt másfél szezonban együttesünk második számú hálóőre volt. Máté az U19-es csapatunk mellett pályára lépett több ízben felnőtt csapatunk színeiben is MOL Magyar Kupa és NBIII-as mérkőzéseken. Sok sikert kívánunk Máté, köszönjük a munkádat!

Téli játékosmozgások együttesünknél:

Távozott: Olasz Gergő(Vecsési FC),György Kristóf(ASR Gázgyár),Gerencsér Máté(43. Sz. ÉpÍtők SK),Ambrus Richárd(Veresegyház VSK),Végh Roland,Szabó Zsombor.

Érkezett: Antman Joshua(Hódmezővásárhelyi FC),Erhardt Dominik(Hódmezővásárhelyi FC),Bagó Patrik(Pénzügyőr SE),Takács Bence(Bánk SE),Tóth Bertold(Budapest Honvéd MFA).